مواد اولیه تولید درب بطری+ قیمت گرید پلی اتیلن تزریقی بطری

مواد اولیه تولید درب بطری، باید از یکسری پارامترهای خاصی برخوردار باشد تا نفوذ پذیری کمتری داشته و اجازه ندهد تا مواد آلوده کننده و سمی وارد محتویات درون بطری شود. پلیمرهای مهمی وجود دارند که برای تولید و ساخت درب های بطری مورد استفاده قرار می گیرند.

در مطلب امروز، قصد داریم راجع به مواد اولیه تولید درب بطری صحبت کنیم. همچنین چند گرید مناسب برای ساختن آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

تماس برای خرید و قیمت گرانول بازیافتی از بطری و درب بطری

قیمت پلی اتیلن بطری

پلی اتیلن ترفتالات بطری MBG780 پتروشیمی محب پلی استر خاوران 520,000
پلی اتیلن ترفتالات بطری MBG820 پتروشیمی محب پلی استر خاوران 525,000

پلیمرهای به کار رفته در درب بطری

همانطور که در بخش قبلی گفتیم، پلیمرهای خاصی برای تولید درب بطری مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در اینجا قصد داریم کمی راجع به خصوصیات آنها صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

 گرانول پ پ درب بطری
خرید گرانول پ پ درب بطری

پلی پروپیلن:

پلی پروپیلن یا پ پ، از پر کاربردترین پلیمرها در صنایع مختلف می باشد. همچنین دارای ویژگی‌ هایی است که به آن کمک کرده تا به کاربردهای آن افزوده شود و باعث افزایش خرید گرانول پلیمر خواهد شد. (قیمت گرانول پ پ درب بطری)

یکی از ویژگی ‌های مهم پلی پروپیلن این است که در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کند و اجازه نمی دهد تا محصول از بین برود. چون این اشعه سبب می‌شود که محصولات پلیمری خاصیت خود را از دست بدهند. به همین منظور برای تولید درب بطری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از پلی پروپیلن برای بسته بندی مواد غذایی نیز بهره برداری می شود.

پلی استایرن:

پلی استایرن نیز یک پلیمر معروف است که به دلیل داشتن خواص زیاد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. برخوردار بودن از مقاومت ضربه ‌ای بالا، ویژگی مهم پلی استایرن می باشد. در واقع پارامتر دیگری که برای ساخت یک درب بطری با کیفیت لازم است، داشتن مقاومت ضربه‌ ای بالا می باشد. این ویژگی سبب پایداری و حفظ ساختار محصولات پلیمری خواهد شد.

خصوصیت دیگر پلی استایرن، جلوگیری از هجوم باکتری‌ ها است. بعضی از این موجودات زنده می توانند که مسبب آلوده شدن مواد غذایی شوند. پس برای تولید درب بطری می شود از پلی استایرن استفاده نمود.

مواد اولیه تولید درب بطزی
مواد اولیه تولید درب بطزی پلی اتیلن سبک

پلی اتیلن سبک:

پلی اتیلن سبک نوعی پلیمر است که از چگالی پایینی برخوردار می باشد و می تواند به عنوان مواد اولیه تولید درب بطری مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی ‌های مهمی که دارد، می توان به مقاومت دمایی آن اشاره کرد. در واقع یکسری محصولات پلیمری باید که بتوانند در دماهای پایین مقاوم بمانند. درب بطری هم به این صورت است و باید این شرایط را تحمل کند. (خرید و قیمت پلی اتیلن سبک)

در اینجا ما راجع به مواد اولیه تولید درب بطری صحبت کردیم. هر یک از آنها ویژگی ‌ها و خصوصیات مخصوص به خودشان را دارا می باشند. خرید گرانول این پلیمرها افزایش یافته و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه این مطلب، قصد داریم که چند گرید مورد استفاده برای تولید درب بطری را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

گریدهای مناسب برای تولید درب بطری

ما ۲ نوع درب بطری داریم. یکی آب بند و دیگری گاز بند می باشد. برای هر دو هم گریدهای متفاوتی وجود دارد. در این بخش می خواهیم که این ۲ گریدها را مورد بررسی قرار بدهیم. پس با ما همراه باشید.

گرید HD-52518:

گرید HD-52518، نوعی پلی اتیلن سنگین تزریقی است و محصول پتروشیمی جم می باشد. برای تولید درب های بطری آب بند، باید از این گرید استفاده شود. این گرید از مقاومت خوبی برخوردار است و ضربه آن را تحت تأثیر قرار نمی دهد. همچنین این گرید، مقاومت شیمیایی بالایی را دارا می باشد. یعنی در برابر یکسری از مواد شیمیایی مقاوم خواهد ماند و پایدار می ماند.

گرید HI-500:

گرید HI-500 نیز پلیمری از نوع پلی اتیلن سنگین تزریقی بوده است و محصول  پتروشیمی بندر امام می باشد. این پلیمر برای تولید درب بطری گاز بند مورد استفاده قرار می گیرد. گرید HI-500 هم از خصوصیات خوبی برخوردار است. این پلیمر دارای سختی بالایی می باشد و به راحتی از بین نخواهد رفت. HI-500 این توانایی را دارد که به عنوان مواد اولیه تولید درب بطری مورد استفاده قرار بگیرد. چون دارای پارامترهای اصلی برای تولید این محصول می باشد.

این ۲ گریدی که معرفی کردیم، علاوه بر تولید درب بطری، در صنایع دیگر هم مورد استفاده قرار می‌ گیرند. امروزه خرید گرانول این پلیمرها زیاد شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به آنها، می توانید که دیتاشیت آنها را مورد مطالعه قرار بدهید.

در این قسمت شما با ۲ گرید مهم در تولید درب بطری آشنا شدید. قصد داریم که کمی درباره کارخانه تولید گرانول نیز صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

کارخانه تولید گرانول

برای اینکه از پلیمرها استفاده کنیم، باید آنها را با استفاده از یکسری فرآیندها تبدیل به گرانول بکنیم. گرانول ها به قطعات کوچک پلیمرها گفته می شود. در این کارخانه، پلیمر را به اندازه های یکسانی تبدیل خواهند کرد.

کارخانه تولید گرانول
کارخانه تولید گزانول وثیق پترو پلیمر

همه پلیمرهایی که شما می شناسید، تبدیل به گرانول خواهند شد. این کارخانه علاوه بر مواد نو، از موادی که بازیافت می شوند و به اصطلاح ریسایکل شده اند نیز استفاده می کند و از آنها برای تولید گرانول بهره برداری می نماید. در واقع محصولات بازیافتی به دلیل کم هزینه بودنشان مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

از گرانول پلیمرهایی که در قسمت قبلی راجع به آنها صحبت کردیم، می توانید به عنوان مواد اولیه تولید درب بطری استفاده نمایید.

امروزه خرید گرانول پلیمرها هم افزایش پیدا کرده است و شما می ‌توانید که به سایت ما مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از قیمت گرانول پلیمرها مطلع شوید.

به پایان مقاله امروز نزدیک شدیم. از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید بسیار سپاسگزاریم. امیدواریم که این موضوع مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این مقاله، می توانید با مشاوران و کارشناسان وثیق پترو پلیمر تماس بگیرید. همچنین برای آشنایی با پلیمرهای دیگر، می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. اگر قصد خرید پلیمر را دارید، می توانید برای کسب اطلاع از قیمت پلیمرهای مختلف،  به صفحه قیمت ‌های پلیمر مراجعه کنید تا بتوانید از آخرین تغییرات قیمت پلیمرها مطلع شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.