عنوان پیشرفته
وثیق پترو پلیمر

خرید مواد اولیه ریسایکل

خرید ریسایکل برای مواد اولیه محصول شما، کیفیت محصول نهایی شما را تعیین می‌کند. ما از اهمیت این امر آگاه هستیم. سال‌هاست که در بازار به عنوان شرکت رسمی تولیدی-بازرگانی مواد اولیه پلاستیک، مورد اعتماد صنعتگران این عرصه هستیم.

وثیق پترو پلیمر، اکنون در وسعت بین‌المللی و در فضای دیجیتال آماده خدمت رسانی، جهت مشاوره و خرید ریسایکل، به صنعتگران گرامی می‌باشد.

خرید پلیمر
پلی اتیلن ریسایکل

ریسایکل پلی اتیلن

خرید ریسایکل پلی اتیلن، به جهت استفاده در تولیدات لوله، مخازن آب و نفت و... مخاطبان زیادی دارد. که گاهی با انتخاب درست تولید کننده و گرید مناسب.

پلی آمید ریسایکل

ریسایکل پلی آمید

پلیمر ریسایکل پلی آمید، برای ساخت بلبرینگ، لوله اتصالات، خودروسازی و حتی گاهی در نساجی خریداری می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرید.

پلی پروپیلن مواد ریسایکل

ریسایکل پروپیلن

خرید ریسایکل پروپیلن، در مصارف فراوانی پیشنهاد می‌شود. ریسایکل خودروسازی مانند سپری، باتری، داشبرد و..، همچنین پلیمر نایلون نایلکس و ظروف پلاستیکی از جمله این مصارف هستند.

چرا خرید از تولیدی ریسایکل وثیق پترو پلیمر؟

تیم مدیریت، کنترل کیفیت، بازرگانی، تولید و حمل‌و‌نقل گروه تولیدی بازرگانی وثیق پترو پلیمر با تکیه بر اعتماد و اعتبار مشتریان خود و با در نظر گرفتن نیاز، توان تولیدی و توان مالی آنها همواره اولویت خود را رضایت مشتریان قرار داده و کوشیده تا بالاترین کیفیت در بالاترین ضریب تولیدی را به مشتریان خود ارائه دهد.

ارسال نمونه اولیه

گواهینامه کیفیت

تیم متخصص

آزمایشگاه مجهز

تماس با شرکت

اهداف شرکت وثیق پترو پلیمر

هدف این مجموعه بالابردن کیفیت قطعات پلیمری و رضایت شما از خریدتان است. صنعتگران نه تنها برای تأمین و خرید ریسایکل بلکه برای استعلام قیمت و خرید مواد نو پلیمری می‌توانند روی ما حساب کنند.

پادکست پلیمر ریسایکل چیست

  • پلیمر ریسایکل چیست؟
  • نکات مهم خرید پلیمر ریسایکل
  • کاربرد و موارد استفاده مواد ریسایکل