وثیق پترو پلیمر البرز
درباره شرکت

وثیق پترو پلیمر البرز

شرکت وثیق پترو پلیمر با تکیه بر دانش فردی، سوابق تحقیقاتی و تجارب نیروهای کارآور خود در سال 1386، با هدف تولید مواد اولیه پایه‌های پلیمری آغاز به کار کرد. این مجموعه در جهت تحقق بخشیدن به هدف اصلی خود که تولید و عرضه محصول با کیفیت بالا، همگن و تداوم داشتن کیفیت به صورت دائم می‌باشد، از ابتدای شروع کار کلیه مراحل تولید محصول بازیافتی(ریسایکل) تا تولید محصول نهایی را در مجموعه خود انجام داده که این مراحل شامل آسیاب شور و اسید شور کردن قطعات، اکسترود کردن جهت پخت بهتر ساختار مواد و در نهایت فرایند گرانول کردن می‌باشد که همین امر موجب شده همه مواد اولیه از فیلتر کیفیت برتر عبور کنند و تحت نظارت مستقیم مجموعه تولید شوند تا در محصول نهایی شاهد کیفیت مناسب باشیم.

ارسال به سراسر کشور

در هر کجای تهران یا ایران که هستید، می‌توانید از ارسال به موقع و سالم مواد اولیه پلیمری خود مطمئن باشید.

تیم متخصص

تیم متخصص شرکت وثیق پترو پلیمر در قیمت تولید مواد اولیه پلیمر، در قسمت مشاوره خرید مواد اولیه و در سایر قیمت‌ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

ارائه فاکتور رسمی

ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی از شرکت معتبر وثیق پترو پلیمر سبب رسمیت معاملات خواهد شد!

مشاوره پیش از خرید

تولید کنندگان محترم قطعات پلاستیکی یا اصناف دیگر وابسته به مواد اولیه پلیمری، می‌توانند از تجربه مشاوران ما استفاده کنند.

انبار و آزمایشگاه مجهز

وجود آزمایشگاه مجهز شما را از کیفیت محصولات پلیمر وثیق مطمئن می‌کند و انبار وسیع ما به تحویل به موقع مرسوله منجر خواهد شد.

ارسال نمونه اولیه

شرکت وثیق ضمانت می‌کند که محصول ارسالی دقیقا مشابه نمونه اولیه می‌باشد.

رضایت مشتریان

وثیق پترو پلیمر، اعتبارش را مدیون رضایت و همراهی مشتریان وفادار و باارزش خود می‌داند.

گوناگونی محصولات

با توجه به گوناگونی محصولات، ما با قدرت توانایی پاسخ‌گویی به نیازهای مواد اولیه پلیمری شما عزیزان را داریم.

در راستای ارتقاء اهداف مدیریت و سیاست‌های مجموعه تولیدی بازرگانی وثیق پترو پلیمر، بر آن شدیم تا فرآیند کامپاند و تولید کامپوزیت‌های مواد اولیه بر پایه‌های پلی‌پروپیلن، پلی‌آمید، پلی‌اتیلن و… ، ترکیب با انواع افزودنی‌های معدنی (کربنات کلسیم، پودر تالک و…)، شیمیایی، الیاف شیشه، مستربچ و دیگر افزودنی‌های این‌چنینی را انجام دهیم تا بتوانیم بخشی از زنجیره تأمین در بخش‌های تولید قطعات خودرویی، لوازم‌خانگی، برق و مخابرات، تجهیزات پزشکی، صنایع بسته‌بندی مواد غذایی، تولید مخازن نگهداری آب و مواد نفتی و شیمیایی، لوله‌های شبکه آب و فاضلاب و… را به خود اختصاص دهیم.

همچنین مجموعه تولیدی بازرگانی وثیق پترو پلیمر با در نظر گرفتن نیاز روز صنایع مختلف و استفاده کردن از محصولات متفاوت پلیمری، توان واردات مواد اولیه با پایه‌های متفاوت ( پلی‌آمیدها، پلی‌پروپیلن‌ها، الیاف شیشه، چیپس‌های پایه مواد پلیمری، انواع پرکننده‌ها، انواع مواد کریستالی و …) را از کشورهای همسایه (اعم از روسیه، ترکیه، کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس) کشورهای اتحادیه اروپا، چین، کره و .. را دارد تا بتوانیم در سبد محصولی خود مواد گسترده‌تر و با کیفیت‌تر از تولید ایران و جهان را داشته باشیم.

آزمایشگاه مجهز

شرکت وثیق پترو پلیمر در ابتدای فعالیت تولیدی، اتکا به دانش و تجربه فردی داشته و جهت اطمینان از فرآیند تولید و کیفیت محصولات تولید خود و همچنین به جهت تست و ارزیابی، به اطلاعات مشتریان خود و آزمایشگاه‌های آنها وابسته بوده و یا با آزمایشگاه‌های مورد تأیید پتروشیمی همکاری می‌کرده و تست ریپورت‌های آنها مبنای کار محسوب می‌شده است. اما رفته رفته و با گسترش و تنوع محصولات تولید و مصرفی مشتریان محترم، بر آن شدیم تا خودمان آزمایشگاهی تخصصی داشته باشیم تا بتوانیم تست‌های مورد نظر را برای همه محصولات و به دفعات در هر شیفت کاری مورد ارزیابی قرار دهیم. به همین جهت با خریداری تجهیزات روز، اقدام به راه اندازی آزمایشگاه کرده تا بتوانیم تست‌هایی اعم از آزمون‌های زیر را در محصولتمان مورد ارزیابی و کنترل قرار دهیم.

 • آزمون ضربه کششی + tencil impact
 • آزمون مقاومت ضربه آیزود izod
 • آزمون فیزیکی
 • آزمون‌های مکانیکی
 • تست MFI یا MFR
 • آزمون اندازه‌گیری خاکستر (Ash)
 • چگالی یا دانسیته
 • DSN

از جمله بارز‌ترین محاسن و مزایای این اقدام این بود که دیگر توان سنجش کیفیت محصولات تولیدی و ارزیابی آنها را به طور مستمر و در هر شیفت تولیدی داریم تا بتوانیم هدف خود را تحقق ببخشیم.

ما تضمین می‌کنیم کیفیتمان را

انبار وثیق پترو پلیمر

یکی از سیاست‌های مجموعه تولیدی بازرگانی وثیق پترو پلیمر با تکیه بر دانش فنی، راحتی ارسال و تفکیک محصولات تولیدی، وارداتی، مواد نو می‌باشد. در این خصوص یک برنامه داخلی طراحی و اجرا کردیم تا بتوانیم تفکیک از مبدأ و قرنطینه ورودی و قرنطینه خروجی برای محصولات را داشته باشیم. از این رو محصولات تولیدی و وارداتی در انبارهای جداگانه و مواد اولیه ورودی در انبار جداگانه نگهداری می‌شود.

این کار به بهبود فضا و سلامت محیط کاری کمک زیادی کرده و از هرگونه اشتباه فردی در خصوص خوراک دستگاه و بارگیری ارسال‌ها جلوگیری می‌گردد.

مجموعه تولیدی بازرگانی وثیق پترو پلیمر، تمامی محصولات تولید خود را در پک‌های 25 کیلوگرمی با آرم و برند وثیق پترو پلیمر و پک‌های ضد آب و مقاوم به نور آفتاب بسته‌بندی می‌کند. این امر موجب سهولت در بارگیری برای خودمان و تخلیه در محل برای مشتریان عزیزمان می‌باشد.

همچنین به گونه‌ای برنامه ریزی کرده‌ایم که به درخواست مشتریان گرامی، نحوه بسته‌بندی را به صورت پک جامبو 1 تن بسته‌بندی و ارسال می‌نماییم. به همین خاطر توانستیم شعار اینکه ما همواره به فکر مشتریان هستیم را تحقق ببخشیم.

اهداف شرکت

 1. گسترش هرچه بیشتر رابطه با مشتریان به منظور افزایش سود دو جانبه
 2. رضایتمندی مشتریان از تولیدات و خدمات این شرکت و ایجاد فضای مطمئن برای ایشان در هر زمان که به این خدمات نیاز دارند. به این منظور واحد مهندسی فروش در هر زمان درخدمت مشتریان می‌باشد.

هدف‌ ما بالا بردن کیفیت قطعات پلیمری و رضایت شما از خریدتان است.

تیم پشتیبانی:

تأمین و فروش با سیاست‌ گذاری از مصرف کنندگان و سنجش نیاز بازار بر آنشد تا محصولاتی را تولید کند تا جایگذین پیلیمرهای وارداتی در پایه‌های:

 • پلی‌آمیدها(P , A6, 6.6, 6+GF)
 • پلی‌پروپیلن‌ها (G760 , G720)

و … نماید.

همچنین تیم تأمین خارجی توانایی واردات تمامی برندهای روز دنیا ( ترک، چین، تایوان، روس، کره و…) در زمینه محصولات اولیه(P.P , P.A) و همچنین افزودنیهای آنها(انواع مواد شیمیای، انواع الیاف شیشه و…) را دارد.

وثیق پلیمر با حفظ نظام مشتری مداری و به منظور ارتقا آن به طور مستمر از سال 1386 سعی در پیاده سازی و مستقر کردن سیستم‌های مدیریت کیفیت نموده که با تحقیق اهدافی  همچون رضایتمندی مشتری موفق به اخذ گواهینامه‌های نوین سیستم‌های مدیریت کیفیت شد.