خرید و قیمت لوله پلی اتیلن در کرج

لوله پلی اتیلن در کرج، کاربردهای فراوانی را به دنبال داشته است. در کل استفاده از لوله‌های پلی اتیلنی در شهر کرج از اهمیت زیادی برخوردار است و ازآن درمناطق مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ادامه این مقاله درباره لوله‌های پلی اتیلنی و قیمت آنها در شهر کرج بیشتر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع لوله پلی اتیلنی:

لوله پلی اتیلن دارای انواع مختلفی است. از این لوله در جاهای مختلفی برای یکسری کارهای مخصوص استفاده می‌شود و در صنایع زیادی کاربرد دارد. برای آشنایی بیشتر ادامه مقاله را دنبال کنید.

 لوله‌های آبی:

لوله های آبی همانطور که از نامشان پیداست، برای جابجایی آب استفاده می‌شود. می‌توان از این نوع لوله پلی اتیلنی در مناطق مسکونی برای تامین آب شرب استفاده می‌شود. همچنین این لوله برای آبیاری زمین‌های کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله‌های گازی:

لوله‌های پلی اتیلن مناسب برای گازرسانی
کاربرد لوله‌های گازی در صنعت

لوله‌های گازی، برای جابجا کردن گاز در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. برای گازرسانی‌های شهری و روستایی، می‌توانیم از این نوع لوله پلی اتیلن بهره ببریم. همچنین در یکسری از صنایع این لوله‌ها کاربرد دارند.

لوله‌های pex :

نوع دیگری ازلوله پلی اتیلنی، لوله‌های pex می‌باشد. این نوع لوله از استحکام بالایی برخوردار است و جزء دسته لوله‌های 5 لایه می‌باشد. لوله‌های pex خودشان دارای انواع مختلفی می‌باشند که هدف ما بررسی آن نمی‌باشد.

از این لوله هم در ساختمان‌ها و هم در مناطق مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این قسمت با انواع لوله‌های پلی اتیلنی آشنا شدید. در ادامه این مقاله با کاربردهای لوله پلی اتیلن در کرج صحبت خواهیم کرد.

کاربرد لوله‌های پلی اتیلن در کرج:

در استان البرز و شهر کرج، ما شاهد افزایش ساخت و ساز نسبت به سالیان گذشته بوده‌ایم. این آمار، بیشتر به خاطرمهاجرت افراد از شهرهای دیگر به کرج روند صعودی را به خود گرفته است. با توجه به این موضوع، تولید ومصرف مصالح ساختمانی به خصوص لوله و اتصالات افزایش چشمگیری یافته است. در ادامه این بخش بیشتر درباره کاربرد لوله‌های پلی اتیلن در کرج صحبت می‌کنیم.

از لوله‌های پلی اتیلنی، می‌توانیم برای منتقل کردن آب شرب و یا گاز در واحدهای مسکونی استفاده کنیم.

از یکسری لوله‌های خاص می‌توانیم در سیستم‌های گرمایشی ساختمان یا مکان‌های اداری استفاده کنیم. سیستم گرمایشی می‌تواند از کف باشد و یا به صورت تهویه‌های هوا دیده شود.

استفاده از لوله پلی اتیلن در سیستم اطفای حریق:

احتمالا در بعضی ساختمان‌های مسکونی و یا ساختمان‌های اداری دیده‌اید که روی سقف یکسری آبپاش‌هایی قرار دارد. هنگامی که آتش سوزی اتفاق بیافتد، سیستم‌های آن تحریک می‌شود و سریع آب را به سرعت پخش می‌کند تا آتش خاموش شود.

لوله‌ای که آب سیستم اطفای حریق را تامین می‌کند همین لوله‌های پلی اتیلنی هستند.

استفاده از لوله پلی اتیلن در اطفای حریق
تامین آب اطفای حریق توسط لوله پلی اتیلن

کاربردهای دیگر لوله پلی اتیلنی:

همانطور که می‌دانید از این لوله در آبیاری قطره‌ای محصولات کشاورزی استفاده می‌شود. به علت مقاوم بودن و کارایی زیاد آن، در این صنعت استفاده می‌شود. همچنین لوله‌های پلی اتیلنی فقط آب شرب را جابجا نمی‌کنند، بلکه آب غیر شرب و دیگر مایعات را نیز می‌تواند از جایی به جای دیگر منتقل کند.

در این قسمت درباره کاربردهای لوله پلی اتیلنی صحبت کردیم. در ادامه به قیمت لوله پلی اتیلن در کرج می‌پردازیم. قسمت بعدی مقاله را از دست ندهید.

قیمت لوله پلی اتیلن در کرج:

می‌دانید که لوله جزء مهمترین  مصالح درساخت و ساز محسوب می‌شود. قیمت لوله پلی اتیلن در کرج به این صورت است که روزانه تغییر می‌کند. در واقع ما نمی‌توانیم قیمت دقیق و ثابتی را برای لوله تعیین کنیم. از طرفی قیمت‌های لوله درهر قسمت از کرج با هم تفاوت دارند. به عنوان مثال قیمت لوله پلی اتیلن در منطقه گوهردشت با حصارک فرق می‌کند و یا قیمت لوله در عظیمیه بالاتر از گلشهر می‌باشد. به همین دلیل است که ما نمی‌توانیم به طور دقیق بگوییم لوله پلی اتیلن چه قیمتی دارد.

پلی اتیلن F7000:

F7000، نوعی پلی اتیلن سنگین است که از آن می‌توانیم برای تولید لوله و اتصالات استفاده نماییم. علاوه بر لوله‌ها، ما می‌توانیم در ساخت یکسری از محصولات، این گرید را بکار ببریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گرید، می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پلی اتیلن F7000 چیست؟

تیم وثیق پترو پلیمر می‌تواند شما را برای آگاهی از قیمت‌های روز لوله پلی اتیلن کمک بکند. ما قیمت‌ روز لوله را در سایت خود قرار می‌دهیم تا شما بتوانید دسترسی راحتی داشته باشید. همچنین در صورت آشنایی با فروشندگان و تولیدکنندگان لوله پلی اتیلنی می‌توانید به صفحه عنوان شده در بالای این مقاله مراجعه کنید. در صورت داشتن سوال و رفع ابهام، می‌توانید با مشاوران و کارشناسان وثیق پتروپلیمر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. اگر قصد خرید پلیمر را دارید، می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

 

مقاله‌های پیشنهادی:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.