پلی اتیلن F7000  چیست؟ قیمت و کاربرد

پلی اتیلن F7000 یکی از گریدهای پلی اتیلن سنگین است که دانسیته بالایی دارد و بسیار ساده می‌باشد. درگروه مواد پلی اتیلن جامد قرار می گیرد. به دلیل اینکه یکی از کاربردهای اصلی آن ساخت فیلم‌های بسیار نازک می‌باشد به آن پلی اتیلن سنگین فیلم F7000 نیز می‌گویند .

مقاومت بالا پلی اتیلن F7000 باعث خواص مکانیکی مطلوبی برای آن شده است. به طوریکه تقاضا زیادی از طرف بازار مصرفی برای این نوع پلی اتیلن وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از بازار پلی اتیلن، می‌توانید سری به مقاله قیمت پلی اتیلن  بزنید.

قیمت پلی اتیلن F7000 در 27 آذر

پلی اتیلن سنگین فیلم F7000

پتروشیمی میاندوآب

327,895

پلی اتیلن سنگین فیلمF7000 LMP

پتروشیمی مهر

327,895

پلی اتیلن سنگین فیلم F7000

پتروشیمی مهر

327,895

پلی اتیلن سنگین فیلمF7000 LMP

پتروشیمی میاندوآب

327,895

پلی اتیلن سنگین فیلم F7000

پتروشیمی ایلام

327,895

 

ویژگی‌های اصلی پلی اتیلن F7000:

polyethylene سنگین فیلم F7000 به دلیل کاربرد فراوان در صنعت ساخت فیلم و قیمت پلی اتیلن F7000، در بازار تقاضا زیاد و فروش مطلوبی دارد.

 1. استحکام و مقاومت بالا : معمولا مقاومت بالا در برابر کشش، ضربه، رطوبت، مواد شیمیایی واشعه UV دارد.
 2. نقطه ذوب بالا : پلی اتیلن های HDPE می توانند تا دمای بالا سختی خود را حفظ کنند با این شرایط هنگامی‌که به نقطه ذوب خود برسد می توان به طور موثر و به سرعت آن را قالب گیری کرد به طوریکه برای تولید انواع وسایل پلاستیکی استفاده شود.
 3. قیمت مناسب
 4. وزن مولکولی بالا: دارای فشردگی بالا در زنجیره مولکولی لست
 5. ساختارساده

کاربردهای polyethylene F7000:

 1. تولید طناب و تور ماهیگیری: پلی اتیلن‌های سنگین مانند پلی اتیلن F7000 به دلیل مقاومت کششی بالا در ساخت این موارد استفاده می‌شوند.
 2. ساخت لوازم خانگی: یکی از کاربردهای مهم این پلی اتیلن در ساخت لوازم پلاستیکی آشپزخانه وظروف نگهدارنده غذا می‌باشد.
 3. پلیمر لوله و اتصالات
 4. ساخت کابل‌های برق
 5. تولید انواع مختلف فیلم: این پلی اتیلن در فرایند اکستروژن و تولید فیلم در ضخامت‌های ۱۰ الی ۲۵ میکرون کاربرد دارد. از این فیلم‌ها برای بسته بندی و حمل موادغذایی و بهداشتی مانند تولید کیسه زباله، کیسه فریزر و دستکش یکبار مصرف استفاده می‌شود.
 6. روپوش پزشکی

شرایط نگهداری polyethylene F7000:

این نوع پلی اتیلن در دسته مواد شیمیایی بی‌ضرر برای سلامت قرار می‌گیرد. اما در واکنش با مواد اکسید کننده قوی، خواص و ویژگی های خود را از دست می‌دهند. بنابراین شرایط خاصی برای نگهداری  و انبار آن‌ها وجود دارد.

 1. محیط خنک وتاریک
 2. انبار با تهویه مناسب
 3. مکانی دور از نور خورشید
 4. محافظت در برابر اکسید کننده‌ها

کاربرد فیلم‌های پلی اتیلن:

فیلم‌های نازک پلی اتیلن  که از پلی اتیلن سنگین فیلم F7000 تولید می‌شوند. کاربردهای متفاوت و متنوعی دارند که به بررسی آن‌ها می پردازیم.

 1. نایلکس: از پلی اتیلن سنگین با ضخامت پایین تولید می‌شود و از روش فیلم دمشی برای ساخت آن استفاده می‌شود. در واقع این نوع فیلم‌ها خشک و ضربه پذیر هستند و خواص مکانیکی نایلکس‌ها نسبت به نایلون ها محدوده پایین‌تری دارد. مهم ترین کاربردهای نایلکس شامل تولید انواع کیسه‌های پلاستیکی، وسایل یکبار مصرف و روپوش پزشکی می‌باشد.
 2. کیسه زباله: این کیسه‌ها، با هدف حمل ونقل زباله‌های خانگی و صنعتی طراحی و تولید می‌شوند و با توجه به نیاز روز بازار در سایز و ضخامت متنوع ساخته می‌شوند. مهم ترین ویژگی مکانیکی این کیسه‌ها‌، مقاومت دربرابر پارگی و ضربه می‌باشد. زیرا خروج زباله بسیار نامطلوب است و بر سلامت موجودات زنده و پاکیزگی محیط زیست آسیب‌های جدی وارد می‌کند.
 3. کیسه فریزر: این کیسه‌ها ضخامتی حدود ۲۰ تا ۵۰ میکرون دارد. روش تولید آن‌ها دمشی است و در سایزهای موردنیاز وارد بازار مصرفی می‌شود. توجه داشته باشید که تولید کیسه‌های فریزری باید در محیط ‌های بهداشتی و با گریدهای غذایی صورت گیرد. همچنین هیچکدام از مواد افزودنی نباید در تولید این محصول استفاده شود.
 4. دستکش یکبار مصرف: تولید این محصول شبیه کیسه فریزر است با این تفاوت که در مرحله نهایی به کمک قالب‌های شبیه دست انسان، فیلم به صورت حرارتی برش داده می‌شود و سپس بسته بندی می‌شود. این محصول باید دارا ویژگی‌های داخل رفت راحت دست انسان به آن، دوخت محکم لبه‌ها، مقاومت در برابر پارگی و ایجاد منفذ باشد.

نحوه خرید پلی اتیلن سنگین فیلم F7000:

در هنگام خرید پلیمر، پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران وثیق پتروپلیمر  مشورت کنید تا بتوانید پلی اتیلن مناسب با کیفیت مطلوب و قیمت مواد F7000 ارزان تهیه کنید.

اگر از تولیدکننده‌هایی خرید کنید که از انواع ضایعات، گرانول پلی اتیلن بازیافتی تولید کند و به ساخت ریسایکل F7000 بپردازد در حالی که نیاز خود را برطرف کرده‌اید به محیط زیست نیز کمک کرده اید و از آلودگی روز افزون آن جلوگیری کرده اید.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.