قیمت گرانول pe 100

قیمت گرانول pe 100، نسبت به سایر پلی اتیلن‌ها بیشتر و بالاتر می‌باشد. زیرا از چگالی بالاتری برخوردار است. این پلیمر دارای کاربردها و ویژگی‌های زیادی می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین کاربردهای این پلیمر در لوله و اتصالات است که در ساختمان‌ها و کارخانجات وجود دارد.

قیمت گرانول pe100
قیمت گرانول pe100 45تا48 وثیق پترو پلیمر
پلی اتیلن سنگین لوله CRP100N 41,060 پتروشیمی جم
پلی اتیلن سنگین لوله مشکی CRP100B 43,818 پتروشیمی شازند

از خصوصیات pe 100، می‌توان به مقاومت شیمیایی بالای آن اشاره کرد. یعنی می‌تواند که در مقابل موادی مانند اسیدها و بازها مقاومت نماید تا تجزیه نشود. همچنین می‌تواند که در برابر ضربه نیز از خود مقاومت نشان بدهد تا شکل و ساختار خود را حفظ نماید.

قیمت گرانول

قیمت گرانول‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. یعنی نرخ گرانول پلی اتیلن با پلی پروپیلن فرق می‌کند. چون هر کدام کاربردها، ویژگی‌ها و کیفیت خاص خودشان را دارند، قیمت آنها با یکدیگر تفاوت دارد. علاوه بر این، یکسری مواردی وجود دارند که سبب تغییر قیمت گرانول می‌شود. به عنوان مثال نرخ ارز و نفت می‌توانند که بر قیمت‌‌های گرانول‌های مختلف تاثیر بگذارد.

قیمت گرانول pe 100 هم از این قضیه مستثنی نیست و این عوامل سبب خواهد شد تا نرخ این پلیمر روز به روز تغییر کند. از طرفی دیگر هم در یکسری شهرها قیمت این پلیمر متفاوت است.

کارخانه تولید گرانول

کارخانجاتی وجود دارند که گرانول پلیمرهای مختلف را تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنند. در واقع با یکسری از روشهای خاصی، اقدام به تولید گرانول می‌کنند. در این کارخانجات، پلیمرها به اندازه یکنواخت و رنگ‌های معینی تبدیل می‌شوند و در نهایت آنها را برش زده و تبدیل به گرانول می‌کنند. پلیمرهای زیادی در این کارخانجات تبدیل به قطعات ریز یا گرانول می‌شوند که عبارتند از: پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی و … .

کارخانه تولید گرانول وثیق پترو پلیمر، در کنار اینکه کیفیت مواد اولیه را شاخص اصلی کار خود در نظر گرفته است، تلاش نموده تا با خط تولیدهای متعدد قیمت پایین تر را با درصدهای مختلف خلوص به فروش برساند.

مواد ریسایکل

مواد ریسایکل، موادی هستند که برای تولید محصولات پلیمری دوباره از آنها در چرخه تولید استفاده می‌شود و شما می‌توانید مجددا آن را مورد بهره برداری قرار بدهید. این مواد همان بازمانده پلیمرهایی است که استفاده نشده‌اند و به جای اینکه دور ریخته شوند، از آنها بهره برداری شده است.

این کار سبب شده است تا زباله کمتری تولید شود و از طرفی دیگر به محیط زیست آسیبی وارد نشود. اگر کیفیت آن را با مواد نو مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. فقط در قیمت تفاوتی دیده می‌شود و آن هم این است که نرخ مواد ریسایکل کمتر می‌باشد.

گرانول pe 100 هم می‌تواند که به شکل گرانول دیده شود و بخش‌های دور ریختنی آن دوباره مورد استفاده قرار بگیرد. در صنایع مختلف نیز می‌توانید که شکل بازیافتی این پلیمر را ببینید.

خرید پلیمر

همانطور که می‌دانید، انواع پلیمرها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین بیشتر این پلیمرها را می‌توان در چیزهایی که استفاده می‌کنیم ببینیم. هر یک از این پلیمرها، گریدهای مختلفی دارند و با قیمت مخصوص به خود فروخته می‌شود.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال خرید پلیمر هستید، می‌توانید به سایت وثیق پترو پلیمر مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.