قیمت گرانول مشکی

 قیمت گرانول مشکی، یکی از بحث‌های امروز خریداران این پلیمر می‌باشد. نرخ آن با توجه به یکسری مسائل دچار تغییر شده است. علاوه بر این صحبت‌ها، گرانول‌های مشکی رنگ از کاربردهایی هم برخوردار می‌باشد. هدف ما در مقاله امروز، بررسی این پلیمر است. از شما می‌خواهیم که تا آخر با ما همراه باشید.

قیمت گرانول مشکی

گرانول هاش پلی اتیلن 24-26
پلی اتیلن 6 ساده مشکی 75-85
گرانول 6 الیاف  مشکی استعلام قیمت
پلی اتیلن 6.6 ساده مشکی 170
گرانول 6.6 الیاف مشکی استعلام قیمت
pp سبدی 19-25
کیسه جامبو یا پوشال 25-30
سپری 31-38
باتری 49-50
پایه همو(نساجی) 27-30

گرانول مشکی چیست؟

گرانول مشکی موادی است که از پلیمر پلی استر ساخته شده است. در صنعت این گرانول مورد استفاده قرار می‌گیرد. گرانول‌های مشکی از لحاظ ظاهری متنوع هستند. یعنی ما می‌توانیم آنها را به اشکال زیر مشاهده کنیم:

  • حلقه‌ای
  • بیضوی
  • ستاره‌ای
  • استوانه‌ای
  • کره‌ای

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، گرانول‌های مشکی رنگ دارای کاربرد می‌باشد. در ادامه مطلب قصد داریم که به آنها بپردازیم. ادامه این مقاله را از دست ندهید.

گرانول پ پ مشکی

گرانول پ پ مشکی پلیمری است که از میزان دوده مشخصی برخوردار می‌باشد. این پلیمر دارای ویژگی‌ها و کاربردهای زیادی است. امروزه کارخانجات از این پلیمر برای تولید محصولات پلیمری خود استفاده می‌نمایند. چون از کیفیت بالایی برخوردار است.

این گرانول را به صورت بازیافتی و یا مواد ریسایکل هم مورد استفاده قرار می‌دهند. در واقع این روش به صرفه است و قیمت پایین‌تری را به همراه دارد. ( گرانول pp بازیافتی )

گرانول بادی مشکی

پلیمر حالت گرانول بادی مشکی، موادی است که کاربردها و ویژگی‌های بالایی را برخوردار می‌باشد. شکل ظاهری آن به صورت رشته‌ای است. این هم همانند گرانول پ پ مشکی از ریسایکل آن استفاده می‌شود.

یکی از کاربردهای گرانول بادی مشکی در تولید بطری می‌باشد.

گرانول مشکی نایلون

گرانول مشکی نایلون، پلیمری است که برای یکسری از محصولات پلیمری مورد استفاده قرار می‌گیرد. ریسایکل کردن این مواد سبب می‌شود که قیمت مناسبی به خود بگیرد و کیفیت بالایی را داشته باشد.

یکی از مهمترین کاربردهای گرانول مشکی نایلون، تولید کیسه‌های سیاه رنگ زباله می‌باشد. در کل برای ساختن محصولات نایلونی، این پلیمر را مورد استفاده قرار می‌دهیم.

یکی از ویژگی‌های گرانول مشکی نایلون، منعطف بودن آن است. این پلیمر از انعطاف خوبی برخوردار است و کیسه زباله‌های مشکی، به راحتی پاره نمی‌شوند و از بین نخواهند رفت.

کارخانه گرانول بازیافتی مشکی

کارخانه گرانول بازیافتی مشکی، کارخانه‌ای است که گرانول‌های سیاه رنگ ریسایکل را برای تولید محصولات پلیمری خود مورد استفاده قرار می‌دهد. در واقع ریسایکل کردن این پلیمرها برای تولید کنندگان بسیار مفید است. یکی از دلایل آن کم شدن ایجاد زباله می‌باشد و می‌توانیم دوباره پلیمرها را به چرخه تولید بازگردانیم. ( کارخانه تولید گرانول )

پایین بودن قیمت گرانول بازیافتی مشکی، یکی دیگر از دلایل استفاده تولید کنندگان می‌باشد. زیرا نرخ آن نسبت به مواد نو پایین‌تر می‌باشد.

کیفیت گرانول بازیافتی، تفاوتی با مواد نو ندارد و از آن نیز استفاده می‌شود.

کاربرد گرانول‌های مشکی

گرانول مشکی دارای 3 کاربرد می‌باشد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

ظروف پلاستیکی:

یکی از کاربردهای این مواد پلیمری در تولید ظروف پلاستیکی می‌باشد. امروزه از این ظرف‌ها به میزان زیادی استفاده می‌شود. هنگامی که غذا با این ظرف تماس پیدا می‌کند، آلوده نمی‌شود. همچنین این ظروف به سادگی از بین نمی‌روند.

تولید اسباب بازی:

اسباب بازی، دیگر محصولی است که می‌توان از گرانول مشکی آن را تهیه نمود. این محصول طوری طراحی شده است که خراب نشود تا کودکانتان به مدت طولانی از آن استفاده نمایند. بیشتر اسباب بازی‌هایی که مشکی رنگ هستند، از گرانول مشکی تولید شده‌اند. از طرفی هم با استفاده کردن از این مواد، می‌توانیم به اسباب بازی کیفیت ببخشیم.

نایلون‌های زباله:

نایلون‌های زباله‌ای مشکی که امروزه از آنها استفاده می‌کنیم، گرانول مشکی در آنها ایجاد شده‌اند. این کیسه‌ها از مقاومت خوبی برخوردار هستند و به راحتی پاره نمی‌شوند. همچنین سبب می‌شود که آب زباله از آنها بیرون نریزد. این نشان می‌دهد که این مواد از نفوذ پذیری پایینی برخوردار می‌باشد.

در اینجا با 3 مورد از کاربردهای این گرانول آشنا شدید در ادامه می‌خواهیم به قیمت گرانول مشکی بپردازیم.

خرید گرانول مشکی

کارخانجات به علت اینکه گرانول مشکی دارای کاربرد می‌باشد و در صرفه جویی یکسری منابع نقش دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت گرانول مشکی دچار تغییراتی می‌شود. یعنی اگر قیمت‌های مواد پتروشیمی تغییر کند، این گرانول‌ها هم قیمتشان تغییر خواهد کرد. اگر قصد خرید این مواد را دارید، باید آن را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید تا با قیمت درست، گرانول مشکی  را خریداری فرمایید.

جمع بندی:

گرانول مشکی از اشکال مختلفی برخوردار است و کارخانجات، بعضی از شکل‌های آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. این مواد را برای تولید یکسری از محصولاتی که سیاه رنگ هستند مانند کیسه‌های زباله، استفاده می‌نمایند. قیمت گرانول مشکی همیشه در حال تغییر است. چون هم باید به قیمت فرآورده پتروشیمی و هم به نفت توجه نمود.

به پایان مقاله امروز رسیدیم. از اینکه تا آخر این مطلب با ما همراه بودید، بسیار سپاسگزاریم. امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برای کسب اطلاعات درباره دیگر محصولات، می‌توانید که با کارشناسان وثیق پترو پلیمر تماس بگیرید و یا به سایت ما مراجعه کنید.

می‌توانید در سایت، به صفحه قیمت پلیمر مراجعه کنید.