گرید BG785

گرید BG785 نوع دیگری از پلی اتیلن ترفتالات می‌باشد. همانطور که قبلاٌ هم گفتیم، جنس این پلیمر از پلی استر است. این پلیمر در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

در این مقاله قصد داریم شما را با این گرید بیشتر آشنا کنیم. از شما می‌خواهیم با ما همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید.

ویژگی‌های بارز BG785:

همانطور که اشاره کردیم، گرید BG785 زیر مجموعه پلی اتیلن پِت می‌باشد. پس می‌توانیم نتیجه بگیریم که هر خصوصیاتی که پلی اتیلن ترفتالات دارد، این گرید هم آن را دارا است.

از ویژگی‌های این محصول، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت ضربه‌ای بالا
  • میزان شفافیت زیاد
  • براق بودن
  • بالا بودن نفوذناپذیری

امروزه با توجه به خصوصیات بالا، می‌توانیم از این گرید برای تولید محصول مدنظرمان استفاده کنیم. همچنین کیفیت را بالا برده و خرید پلیمر را افزایش دهیم.

اکنون ویژگی‌های BG785 را شناختید. در قسمت بعد به کاربردهای این گرید خواهیم پرداخت.

کاربردهای گرید BG785:

در کل می‌دانید که از مهمترین کاربردهای پلی اتیلن ترفتالات در تولید محصولات نساجی و بطری‌های آب معدنی می‌باشد. گرید BG785 برخلاف گرید TG640، در تولید بطری‌های آب و یا دیگر مواد خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به خاطر اینکه این گرید از پلی استر تشکیل شده است، می‌توانیم از آن در تولید الیاف پلی استری در صنعت نساجی استفاده کنیم. محصولاتی که از این صنعت تولید می‌شوند، دارای این گرید می‌باشند.

به پایان مقاله رسیدیم و اطلاعات لازم در مورد گرید BG785 را به اطلاع شما رساندیم. در صورت داشتن ابهام درباره محصولات، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران وثیق پترو پلیمر تماس بگیرید. همچنین برای آشنایی با دیگر محصولات، به سایت ما مراجعه کرده و آنها را نیز مطالعه فرمایید.

مقاله‌های پیشنهادی: